  • CU-Z42CKE: Buitenunit Etherea R32 4.2 kW
Afbeeldingen van CU-Z42CKE: Buitenunit Etherea R32 4.2 kW
  • Specificaties
Product specificaties
Attribuut naamAttribuut waarde
Koelcapaciteit4,2 kW
Verwarmingscapaciteit5,3 kW
VoedingVia binnenunit
Bekabeling binnenunit/buitenunit4G1,5
Aanbevolen afzekerwaarde16 A
Afmeting542x780x289
Gewicht31 kg
Product specificaties
Attribuut naamAttribuut waarde
Koelcapaciteit4,2 kW
Verwarmingscapaciteit5,3 kW
VoedingVia binnenunit
Aanbevolen afzekerwaarde16 A
Afmeting542x780x289
Gewicht31 kg
Gerelateerde producten