  • CU-BZ60CKE: Buitenunit BZ R32 single 6,0 kW
Afbeeldingen van CU-BZ60CKE: Buitenunit BZ R32 single 6,0 kW
  • Specificaties
Product specificaties
Attribuut naamAttribuut waarde
Koelcapaciteit6 kW
Verwarmingscapaciteit6,8 kW
VoedingVia binnenunit
Bekabeling binnenunit/buitenunit4G2,5
Aanbevolen afzekerwaarde20 A
Afmeting695 x 875 x 320 mm
Gewicht40 kg
Product specificaties
Attribuut naamAttribuut waarde
Koelcapaciteit6 kW
Verwarmingscapaciteit6,8 kW
VoedingVia binnenunit
Aanbevolen afzekerwaarde20 A
Afmeting695 x 875 x 320 mm